Laupäev, Oktoober 21, 2017

Tulemused

  • Rahvajooks 2017
  • Rahvajooks 2016
  • Rahvajooks 2015
  • Rahvajooks 2014
  • Rahvajooks 2013
  • Rahvajooks 2012
  • Rahvajooks 2010
  • Rahvajooks 2009
  • Rahvajooks 2008
  • Rahvajooks 2007
  • Rahvajooks 2006

Koht

Number

Nimi

Klubi

Tulemus

Kaotus

Koht VK

1

6

Mardo Lundver

 

19:21,8

--

1

2

28

Aleksandr Kuleshov

Treeningpartner

19:27,5

+00:05

2

3

16

Madis Mets

Prorunner

19:34,9

+00:13

3

4

5

Aaro Tiiksaar

 

19:53,8

+00:32

4

5

51

Lauri Luik

Läänemaa KJK

20:06,7

+00:44

5

6

26

Janar Juhkov

Treeningpartner Diadora

20:15,4

+00:53

6

7

53

Kait Vahter

Treeningpartner

20:49,8

+01:28

7

8

25

Madis Raus

 

20:58,1

+01:36

8

9

56

Ragnar Virma

 

21:29,9

+02:08

9

10

45

Rauno Tiits

200-ga

22:02,7

+02:40

10

11

50

Ulf Rosen

21.CC Triatloniklubi

22:11,4

+02:49

11

12

14

Rivo-Erich Rõigas

Täppsportlased

22:17,1

+02:55

12

13

12

Aivar Reinap

 

22:24,9

+03:03

13

14

29

Urmas Ervin

 

22:33,1

+03:11

14

15

52

Lauri Tanner

Läänemaa KJK

22:48,2

+03:26

15

16

27

Liliana Torn

 

22:49,9

+03:28

1

17

65

Margus Tinno

Velo Clubbers

23:01,5

+03:39

16

18

15

Margit Mälter

Sparta

23:24,2

+04:02

2

19

32

Maris Terno

Tammed

23:26,2

+04:04

3

20

44

Kai Albert

21.CC Triatloniklubi

23:29,6

+04:07

4

21

34

Tarvo Välba

 

23:34,9

+04:13

17

22

49

Silja Jürs

Sparta

23:40,0

+04:18

5

23

31

Harles Paesüld

Bigbank

23:53,0

+04:31

18

24

2

Mihkel Tikerpalu

 

24:34,4

+05:12

19

25

64

Rene Loog

 

24:42,8

+05:21

20

26

35

Mirjam Piik

Täppsportlased

24:52,5

+05:30

6

27

43

Marko Pruus

Saue SK

24:56,6

+05:34

21

28

20

Herki Sulend

 

25:06,1

+05:44

22

29

46

Evelin Märtson

 

25:20,0

+05:58

7

30

58

Raul Mändla

Täppsportlased

26:08,6

+06:46

23

31

10

Toomas Piigli

UP Sport

26:14,7

+06:52

24

32

48

Marge Nõmm

Täppsportlased

27:04,8

+07:43

8

33

69

Meriliis Kivila

Fortuna

27:13,9

+07:52

9

34

33

Kalli-Marion Sass

Kuusalu Jooksugrupp

27:23,0

+08:01

10

35

23

Ranar Jõgeva

 

27:33,7

+08:11

25

36

36

Dagmar Lui

Prorunner

27:34,8

+08:13

11

37

19

Mihkel Meerits

UP Sport

27:57,2

+08:35

26

38

18

Brigitta Toomingas

 

28:02,4

+08:40

12

39

30

Liis Mõttus

Täppsportlased

28:08,9

+08:47

13

40

70

Matriin Mats

Transfer Wise

28:10,0

+08:48

14

41

37

Rasmus Lui

Kadrina

28:10,5

+08:48

27

42

47

Jaana Leidas-Meerits

UP Sport

28:11,2

+08:49

15

43

66

Merle Lichtfeldt

UP Sport

28:11,6

+08:49

16

44

13

Vilve Pilv

 

28:17,1

+08:55

17

45

40

Tau Sebastian Mölder

21.CC Triatloniklubi

28:27,0

+09:05

28

46

9

Allan Heiberg

 

29:00,1

+09:38

29

47

41

Hene Karumaa

 

29:01,3

+09:39

18

48

60

Artjom Anfilov

HC Kehra

29:20,4

+09:58

30

49

17

Terje Toomingas

 

29:33,6

+10:11

19

50

57

Mayro Mett

Raasiku

29:39,6

+10:17

31

51

22

Katrin Kala

UP Sport

29:41,7

+10:19

20

52

4

Annabel Tiiksaar

 

29:42,7

+10:20

21

53

59

Peeter Anfilov

Kehra

29:52,2

+10:30

32

54

24

Kristi Keemu

UP Sport

30:12,0

+10:50

22

55

7

Linda Vaher

 

30:21,1

+10:59

23

56

38

Kristel Oja

Kuusalu Jooksugrupp

30:23,0

+11:01

24

57

42

Vello Voolaid

 

30:49,9

+11:28

33

58

39

Ingrid Pajumets

Kuusalu Jooksugrupp

31:01,6

+11:39

25

59

3

Aapo Tiiksaar

 

31:03,5

+11:41

34

60

8

Karin Tensing

 

31:11,1

+11:49

26

61

67

Anne Aaver

ABB Spordiklubi

31:19,7

+11:57

27

62

21

Piret Koha

UP Sport

31:25,0

+12:03

28

63

55

Anu Mall Naarits

UP Sport

31:40,2

+12:18

29

64

72

Andres Laanso

 

32:30,5

+13:08

35

65

68

Kairi Järvetar

Raasiku

32:34,3

+13:12

30

66

61

Susan Soikka

HC Kehra

33:07,3

+13:45

31

67

54

Joosep Vahter

Treeningpartner

34:03,2

+14:41

36

68

73

Annelies Elvik

 

35:32,8

+16:10

32

69

71

Nelli Kaasikmäe

 

36:59,1

+17:37

33

70

63

Kaja Rikko

Korrus 3

45:40,2

+26:18

34

71

62

Kai Rikko

Kehra

45:41,8

+26:19

35

jrk. nimi perekonnanimi sünniaasta aeg klubi elukoht
1. Ats Sõnajalg 1990  18:41 Sparta  
2. Sergo Treufeld 1983  19:24    
3. Janar Juhkov 1987 19:30     
4. Aleksandr Kuleshov   19:35     
5. Aaro Tiiksaar    19:37     Loo
6. Kristjan Vares 1980  19:41     
7. Armo Hiie 1968  19:59    
8. Jaan Kostjukov 1987  20:17    
9. Urmas Põldre   20:35     
10. Miiko Vainer   20:46     
11. Ragnar Lui 1998 20:52     
12. Asko Valdmann 1982 20:55     
13. Ramon Reimets 1985 20:58     
14. Ragnar Virma 1992  21:05     
15. Marek Karm 1990 21:08     
16. Lauri Valdmaa 1980 21:15     
17. n1 Kaia Lepik 1988  21:41     
18. n2 Karmen Alnek   21:55     
19.  Aivar Reinap   22:10     
20.  Janek Jaškov 1990 22:21 Peetri Sport Peningi
21.  Ahto Vegmann   22:31  Loodusvägi Raasiku
22.  Andres Laast    22:38     
23. n3  Kristiina Verevmägi 1985  22:47     
24. n4 Margit Mältar    23:04     
25  Raiko Heide   23:19     
26.  Marek Atonen 1977 23:37    
27.  Rene Loog 1991 24:01    
28. n5 Kairi Schmidt 1990  24:14     
29.  Tarvo Välba 1981  24:15     
30.  Priit Lopsik 1979  24:29     
31. Herki Sulend    24:59     
32. n6 Maris Terno 1982  25:17    
33. Harles Paesüld 1974 25:26     
34. Marko Pruus 1979 25:49     
35. Toomas Piigli   25:53     
36. n7 Dagmar Lui 1999  26:03     
37. Raul Mändla 1972 26:32     
38. n8 Liina Malva   27:44     
39. n9 Monika Veelma   27:47     
40. Allan Heiberg   27:58    Raasiku
41. n10 Katriin Mats 1990 28:28     
42. Hugo Toll 1976  28:31     
43. Karl-Erik Välba 2006 28:38    
44. Maksim Amfilov 2004 28:48     
45. Peeter Amfilov 1981  28:53     
46. n11 Helis Selge 1988 29:00     
47.  Avo Luik 1968  29:08     
48. n12 Eeva-Maria Jõesalu  1998 30:09    
49. n13 Kristel Oja 1981 30:22     
50. Vello Voolaid   30:46    Raasiku
51. n14 Piia-Mai Kasemaa 1992 30:59     
52. n15 Kristin Üleväino 1999  31:15     
53. n16 Heli Tomps 1976 31:50   Raasiku
54. n17 Anna Kuleshova   32:07     
55. Karl Mihkel Põldre 2008 32:49     
56. n18 Anu-Mall Naarits 1972 32:52     
57. n19 Annely Mett 1985 33:12   Raasiku
58. n20 Stella Heiberg   34:33    Raasiku 
59. n21 Nelli Kaasikmäe 1976 35:07     
60. n22 Anneli Elvik 1972 36:31     
61. n23 Kaidi Ilves 1979 36:36    Peetri
62. n24 Saskia Voolmaa   38:07    Raasiku
63. n25  Aive Ilves   1989 41:49   Raasiku
64.  Helena Kõivsaar    katkestas   Võru 
65.   Siim Luik    katkestas   Aru Aru
jrg. nr           nimi                 perekonnanimi        aeg   sugu       klubi      
1.  117 Ats   Sõnajalg 18:26  M Sparta   
2. 48  Marti  Medar  18:38  M    
3. 47  Lauri  Luik  19:33  M    
4. 94   Sergei Rjabõškin  19:44  M    
5. 115  Urmas  Põldre 19:49  M    
6. 116  Martin  Sagaja  20:01  M    
7. 31   Aaro Tiiksaar  20:09  M    
8.  Miiko Vainer  20:14  M    
9. 38  Aleksandr  Kuleshov  20:40  M    
10. Keio Hämeläinen  21:25  M    
11. 14  Ragnar Lui  21:40  M    
12. 37   Ragnar Virma  21:49  M    
13. 39  Airon  Fingling  22:03  M    
14. Janek  Jaškov  22:14  M    
15. Andres  Laast  22:20  M    
16. Marko  Laas  22:27  M    
17. 99  Rain  Päären  22:30  M    
18. 10  Jaan  Kostjukov  22:50  M    
19. 44  Ahto  Vegmann  22:59  M    
20. 46  Aivar  Reinap  23:16  M    
21. 45  Marko  Pruus  23:36  M    
22. 49  Rain  Vellerind  23:41  M    
23. 35  Elmar  Sahk  23:41  M    
24. 11  Mihkel  Tikerpalu  23:42  M    
25. 15  Dagmar  Lui  24:10  N   n1 
26. 113  Märt  Kivila  24:15  M    
27. Priit  Lopsika  24:21  M    
28. 50  Raid  Vellerind  24:28  M    
29. 42  Evelin  Märtson  25:12  N   n2 
30. 34  Aleksei  Biller  25:12  M    
31. 12  Herki  Sulend  25:35  M    
32. 13  Marek  Jaakson  26:55  M    
33. Eike  Laas  27:41  N   n3 
34. 17   Artjom Amfilov  28:06  M    
35. 40  Allan  Heiberg  28:13  M    
36. 95  Peep  Kask  28:35  M    
37. 92  Terje  Toomingas  28:36  N   n4 
38. 16   Peeter Amfilov  28:52  M    
39. 97  Karl Johannes Kask  29:13  M    
40. 36  Vello  Voolaid  29:46  M    
41. 82  Linda  Vaher  29:54  N   n5 
42. 93  Brigitta  Toomingas  30:11  N   n6 
43. 114  Kristiina  Siimer  30:31  N   n7 
44.  Jarek Heinmaa  30:33  M    
45. Jaanus  Heinmaa  30:41  M    
46. 43  Hans  Vallner  32:40  M    
47. 98   Ago Siidok  33:30  M    
48. 41  Stella  Heiberg  34:51  N   n8 
49. 33  Annabel  Tiiksaar  35:39  N   n9 
50. 91  Nelli  Kaasikmäe  36:29  N   n10 
51. 32 Aapo  Tiiksaar  38:26  M    
52.  101 Meriliis  Kivila  DNS  N   n11 
jrg. nimi perekonnanimi sünniaasta sugu elukoht klubi aeg  
1. Urmas Põldre 1966 M Järveküla   20:11  
2. Martin Sagaja 1980 M Tallinn ERSK 20:29  
3. Aleksandr Kuleshov 1979 M Tallinn FB Jooksmine 21:07  
4. Marko Valter 1977 M Keila SK Jooksupartner 21:27  
5. Ragnar Virma 1992 M Anija Vald   21:42  
6. Ahto Vegmann 1983 M Raasiku   22:13  
7. Rain Päären 1979 M Haljava küla   22:25  
8. Janek Jaškov 1990 M Peningi   22:59  
9. Vambo Oolberg 1971 M Tallinn   23:04  
10. Märt Kivila 1982 M Tartu   24:06  
11. Martin Mällits 1997 M Raasiku Vald   24:55  
12. Leho Laja 1971 M Tallinn   24:57  
13. Herki Sulend 1977 M Rasivere   25:37  
14. Bert Lõuke 1971 M Tabasalu   26:56  
15. Raimond Voolaid 1995 M Raasiku   27:09  
16. Peep Kask 1978 M Kehra   27:48  
17. Liina Malva 1989 N Tartu TÜ ASK 27:58 n1
18. Piret Püi 1985 N Kehra   27:59 n2
19. Terje Toomingas 1982 N Saue Stamina 28:45 n3
20. Meriliis Kivila 1980 N Aruküla OK Ilves 29:09 n4
21. Annabel Lõuke 1997 N Tabasalu   29:12 n5
22. Siret Püi 1990 N Raasiku   29:35 n6
23. Brigitta Toomingas 2000 N Saue Danceland 29:47 n7
24. Erki Araratjan 1982 M Aruküla   32:13  
25. Liis Saks 1981 N Saue   32:38 n8
26. Kadri Sammelselg 1985 N Tallinn   32:51 n9
27. Saskia Voolmaa 1992 N Raasiku   32:56 n10
28. Kristiine Siimer 1988 N Tartu   34:18 n11
29. Nelli Kaasikmäe 1976 N Tallinn   34:43 n12
30. Helen Kaasikmäe 1972 N Raasiku   44:38 n13
31. Roland Lõuke 2004 M Tabasalu   51:03  
32. Anneli Lõuke 1973 N Tabasalu   51:03  
33. Kaie Kivila 1947 N Tartu OK Ilves 51:03  
jrg. nimi perekonnanimi sünniaasta sugu elukoht klubi aeg n. koht
1  Jaanus  Kallaste 1986   m  Kuusalu vald Stamina   18:57  
2  Raimond  Voolaid  1995  m Raasiku     19:54  
3  Keio  Hämeläinen  1987  m  Tallinn Jooksupartner   20:40  
4  Aaro  Tiiksaar  1978  m  Loo    20:49  
5  Sergo  Treufeld  1983  m Kaberla küla     21:30  
6  Marek  Atonen  1977  m  Tallinn VAK Staier   22:06  
7  Karre  Lauring  1964  m      22:59  
8  Ragnar  Virma  1992 m  Anija vald    23:08  
9  Ahto  Vegmann  1983 m  Tallinn    23:13  
10  Rain  Päären  1979  m   Haljava küla    23:16  
11  Andres  Laast 1964   Haabneeme  Sporkeskus.ee  23:21  
12  Marko  Pruus  1979 m  Saue SK Saue   24:11  
13  Herki  Sulend  1977 m  Rasivere    26:21  
14  Peep  Kask  1978  Kehra    28:05  
15  Erik  Sikk  1971  m  Aruküla    28:09  
16  Vello  Voolaid  1963  m  Raasiku    29:00  
17  Terje  Toomingas  1982  n  Saue Stamina   29:11
18  Peeter  Anfitov  1981  m  Kehra    31:08  
19  Artur  Sepp  2003  m  Aruküla    31:20  
20  Meriliis  Kivila  1980  n  Aruküla OK Ilves   31:44
21  Kairi  Järvetar 1987   n  Raasiku    32:32
22  Robin  Pedai  2000  m  Aruküla    33:30  
23  Martin  Pedai  1974  m  Aruküla    33:36  
24  Brigitta  Toomingas  2000  n  Saue Danceland   33:39
25  Jaan  Toomingas  1977  m  Saue    33:51  
26  Siret  Püi  1990  n  Raasiku    36:44
27  Saskia  Voolmaa  1992  n  Raasiku    45:51  
28  Helen  Kaasikmäe  1972  n  Raasiku    47:43  
29  Ylle  Rajasaar    n  Aruküla    48:15  
30  Ardo  Niinre  1949  m  Kiili    48:38  
31  Mark  Kaasikmäe  2000  m  Raasiku    54:40  
32  Silvi  Nugis  1981  n  Raasiku    54:44  
33 Katrin Bach  1980  n  Raasiku   54:45  
34  Kadri  Sammelselg  1985  n  Tallinn   DNS  
35  Aive  Trave 1989   n  Raasiku   DNS  
36 Janar Juhkov 1987  m  Tallinn   DNS  
37 Riina Ilves 1960  n  Raasiku   DNS  
38 Evely Randma 1992  n  Tallinn   DNS  
jrk. eesnimi perekonnanimi sünniaasta sugu elukoht klubi aeg n.koht
1 Taivo Püi 1981 M Linnakse küla sportkeskus.ee 18.23.65  
2 Raimond Voolaid 1995 M Raasiku   19.40.81  
3 Urmas Põldre 1966 M Järveküla West-Sport 19.43.22  
4 Aaro Tiiksaar 1978 M Loo 5xa 20.57.03  
5 Mario Nadel 1984 M Aruküla   21.41.18  
6 Keio Hämeläinen 1987 M Tallinn Jooksupartner 22.34.40  
7 Kuldar Võsar 1988 M Aruküla   22.56.03  
8 Karre Lauring 1964 M Tallinn   23.23.53  
9 Marko Pruus 1979 M Saue   23.58.62  
10 Ragnar Virma 1992 M     24.07.47  
11 Leho Laja 1971 M Tallinn   26.27.28  
12 Peep Kask 1978 M Lehtmetsa küla   26.47.09  
13 Terje Toomingas 1982 N Saue   27.02.47 N1
14 Herki Sulend 1977 M Rasivere   27.03.58  
15 Karl Viirmann 1989 M Raasiku   27.59.06  
16 Heli Tomps 1976 N Raasiku   29.55.04 N2
17 Vello Voolaid 1963 M Raasiku   30:32:65  
18 Artur Sepp 2003 M Aruküla   31:29:43  
19 Robin Pedai 2000 M Aruküla   31:40:00  
20 Martin Pedai 1974 M Aruküla   31:40:55  
21 Brigitta Toomingas 2000 N Saue   33:32:53 N3
22 Jaan Toomingas 1977 M Saue   33:41:62  
23 Annika Sõmer 1985 N Raasiku   35:29:53 N4
24 Saskia Voolmaa 1992 N Raasiku   43:20:78 N5
25 Janek Jaškov 1990 M Peningi Peningi KMK DNS  
26 Anton Basmanov 1991 M Viru-Jaagupi Adidas team DNS  
27 Andre Ilves 1990 M Raasiku FC Kuressaare DNS  
28 Riina Ilves 1960 N Raasiku   DNS  
29 Aive Trave 1989 N Raasiku   DNS  
30 Kadri Sammelselg 1985 N Tallinn   DNS  
31 Kairi Järvetar 1987 N Raasiku   DNS  
jrg. nimi perekonnanimi sünniaasta sugu elukoht klubi aeg n.koht
1 Urmas Põldre 1966 M Järveküla West-sport 20:12  
2 Aaro Tiiksaar 1978 M Jõelähtme vald 5xa 20:53  
3 Martin Sagaja 1980 M Anija vald ERSK 21:12  
4 Jaan Kiik 1969 M Tallinn   21:21  
5 Lauri Valdmaa 1980 M Tallinn   21:27  
6 Tarvo Välba 1981 M Jõelähtme vald   21:46  
7 Raimond Voolaid 1995 M Raasiku   21:55  
8 Mihhail Teska 1985 M Tallinn   21:59  
9 Marko Pruus 1979 M Saue Saue SK 22:11  
10 Janek Jaškov 1990 M Peningi   22:28  
11 Rain Vellerind 1965 M Jüri Stamina 22:36  
12 Terje Toomingas 1982 N Saue Stamina 26.46 N1
13 Jüri Vaarmets 1973 M Tõhelgi   28;07  
14 Raid Vellerind 1995 M Jüri Rae koss 28.38  
15 Robin Pedai 2000 M Aruküla   30.53  
16 Martin Pedai 1974 M Aruküla   30.54  
17 Birgitta Toomingas 2000 N Saue KJK Tipp 31.13 N2
18 Jaan Toomingas 1977 M Saue   31.23  
19 Anu-Mall Naarits 1972 N Järveküla   33.06 N3
20 Elar Vaarmets 1982 M Kohila   33.37  
21 Hille Valdmaa 1950 N Tallinn   44.43 N4
22 Ants Valdmaa 1940 M Tallinn   44.44  
23 Heli Karu 1971 N Kehra   47.04 N5
24 Helen Kaasikmäe 1972 N Helsingi   48.34 N6
25 Nelli Kaasikmäe 1976 N Raasiku   50.26 N7
26 Maire Tali 1961 N Raasiku RER 53.45 N8
27 Andre Ilves 1990 M Raasiku   DNS  
28 Lauri Luik 1982 M Haapsalu Läänemaa KJK DNS  
29 Mart Oksmann 1995 M Jõelähtme vald   DNS  

 

r.nr. Nimi Perekonnanimi S/a Klubi Elukoht   aeg nais.arv. Üld. koht
30 Kaupo Sasmin 1986 KJK TIPP Saku M 18.32:78   1
25 Ralf Lipp 1985 SK EMÜ Ida-Virumaa M 18:42:37   2
35 Jürgen Einpaul 1983 SK Saue Tammed Jüri M 18:59:43   3
36 Peeter Pihl 1984 SK Saue Tammed Saue M 19.23:65   4
22 Martin Sagaja 1980 Eesti Raudtee SK Paasiku M 20.21:71   5
2 Aaro Tiiksaar 1978 5xa Loo M 20:59:09   6
39 Andres Laast 1964 sportkeskus.ee M 21.37:59   7
38 Lauri Valdmaa 1980   Tallinn M 21.55:84   8
19 Marko Pruus 1979 Saue SK Saue M 22:12:37   9
33 Urmas Kaljurand 1961 Stamina   M 22.33:21   10
48 Rain Vellerand 1965 Stamina Jüri M 23:09:46   11
44 Andre Ilves 1990   Raasiku M 24:00:23   12
12 Ramon Kallas 1993 Tabasalu TK Lääne-Virumaa M 24:01:54   13
42 Oliver Kulbas 1987   Tallinn M 24:03:19   14
23 Paul Põldsaar 1976 Tuulepuu Haabneeme M 24:18:31   15
9 Laura Kallas 1997 Tabasalu TK Lääne-Virumaa N 24:32:11 N1 16
17 Loviisa Lees 1996   Tallinn N 24:36:44 N2 17
31 Jüri Laanmets 1956   Tallinn M 24:51:55   18
1 Julija Lobanova 1990 nWo Raasiku N 26:10:35 N3 19
34 Daisi Saetalu 1984 SK Saue Tammed Saue N 26:31:22 N4 20
40 Carl Bert Parko 2000   Tallinn M 27:16:34   21
11 Karin Kallas 1994 Tabasalu TK Lääne-Virumaa N 27:26:29 N5 22
41 Martin Pedai 1975 Euronics   M 27:30:16   23
46 Elise Lekarkin 1995   Raasiku N 27:45:01 N6 24
16 Stina Kivistik 1985   Paasiku N 28:35:69 N7 25
47 Raid Vellerand 1995 KK Rae Koss Jüri M 29:29:00   26
45 Ardo Niinre 1949   Rae Vald M 29:41:31   27
10 Rahel Kallas 1996 Tabasalu TK Lääne-Virumaa N 31:00:21 N8 28
49 Anu-Mall Naarits 1972   Rae Vald N 31:08:01 N9 29
24 Martin Vislapuu 1984   Salumäe M 32:26:44   30
32 Heli Tomps 1976 ARENCULLE Raasiku N 33:24:78 N10 31
29 Nelli Kaasikmäe 1976   Tallinn N 39:00:45 N11 32
37 Hille Valdmaa 1950   Tallinn N 45:05:02   33
13 Egle Metsis 1981   Raasiku N 46:07:31   34
14 Grete Kondratjev 1977   Raasiku N 46:16:12   35
27 Kairit Kuuskaru 1978   Raasiku N 46:16:81   36
28 Piia Saluste 1972   Raasiku N 46:22:56   37
26 Kristiina Luik 1973   Raasiku N 46:23:67   38
43 Merike Ojavee 1968   Tallinn N 51:21:25   39
20 Maire Tali 1961 RER Raasiku N 51:22:50   40
4 Kadri Karu 1965   Tõhelgi N 52:01:84   41
5 Monika Karu 1989   Tõhelgi N 52:11:59   42
8 Anneli Lonks 1964   Tallinn N 52:34:50   43
6 Riina Ilves 1960   Raasiku N 53:32:12   44
21 Sveta Ahven     Raasiku N 53:32:84   45
15 Voldemar Maasar 1932   Raasiku M 1:00:00:06   46
3 Kairi Järvetar 1987 nWo Raasiku N     DNS
7 Taivo Püi 1981 sportkeskus.ee Linnakse M     DNS
18 Paul Lees 1998   Tallinn M     DNS
                   

 

Koht Nkoht Nr Nimi Sünd Linn_Maak Klubi Aeg Vkl Koht
1   32 Kaupo Sasmin 1986 Saku TIPP 0:18:58 M 1
2   34 Aleksei Luzgin 1976 Tallinn SK Dynamis 0:19:08 M 2
3   28 Aleksandr Vastsjonok 1983 Tallinn SK Uspex 0:19:10 M 3
4   19 Urmas Põldre 1966 Järveküla West Sport 0:19:26 M40 1
5   48 Jaanus Gross 1975   SK West Sport 0:19:48 M 4
6   39 Andrus Lein 1974 Rakvere Rakvere KJK VIKE 0:19:55 M 5
7   21 Martin Sagaja 1980 Anija vald ERSK 0:20:31 M 6
8   50 Mihhail Bõtðkov 1986   SK USPEX 0:20:40 M 7
9   54 Lauri Luik 1982     0:20:43 M 8
10   17 Riho Ment 1960 Tallinn New Balance Team 0:20:55 M45 1
11   35 Chris Poll 1990 Kadrina Kadrina KK 0:21:00 M18 1
12   37 Argo Veerbaum 1989 Kehra   0:21:25 M 9
13   15 Viktor Lääts 1952 Kohila Kaitsejõudude SK 0:21:26 M50 1
14   33 Mihhail Teska 1985 Tallinn SK Dynamis 0:21:28 M 10
15   25 Aaro Tiiksaar 1978 Harjumaa 5xa 0:21:48 M 11
16   49 Urmas Kaljurand 1961   Stamina SK 0:21:56 M45 2
17   64 Andres Laast 1964 Tallinn sportkeskus.ee 0:22:02 M40 2
18   27 Lauri Valdmaa 1980 Tallinn   0:22:04 M 12
19   45 Kaido Mätlik 1954     0:22:16 M50 2
20   42 Urmas Ervin 1963 Rakvere   0:22:23 M45 3
21   4 Janek Jaðkov 1990 Peningi Peningi KMK 0:22:28 M18 2
22   61 Rain Vellerind 1965 Jüri Stamina SK 0:22:37 M40 3
23   59 Marko Pruus 1979 Saue SK   0:22:42 M 13
24 1 3 Irmeli Jaanson 1972 Tallinn SK Pirita 0:22:46 N35 1
25   58 Juhan Telling 1967   JK Hermes 0:23:00 M40 4
26 2 40 Katrin Kekkonen 1991 Tallinn SK Pirita 0:23:11 N18 1
27   5 Henri Jõesalu 1974 Tallinn Elioni Spordiklubi 0:23:16 M 14
28   43 Riho Lüüs 1958 Rakvere RixRatas 0:23:18 M50 3
29   2 Tõnu Danilas 1968 Tallinn   0:23:21 M40 5
30   20 Ott Reinike 1993 Raasiku Riido Jooksuklubi 0:23:31 M16 1
31   18 Marko Nahkor 1992 Raasiku Riido Jooksuklubi 0:23:34 M16 2
32   44 Tarvo Maran 1972 Tallinn   0:23:40 M35 1
33   30 Andre Ilves 1990 Raasiku nWo 0:24:54 M18 3
34   41 Ricco Velbork 1992 Raasiku   0:24:55 M16 3
35   51 Antti Haljak 1978     0:25:09 M 15
36   38 Reio Kuusk 1981 Kose   0:25:33 M 16
37   65 Leonhard Tuvikene 1949   Eesti Raudtee SK 0:25:47 M50 4
38 3 56 Terje Toomingas 1982 Saue Stamina SK 0:25:57 N 1
39   55 Urmas Lorvi 1965     0:26:15 M40 6
40   36 Andres Jõesalu 1990 Kadrina   0:27:16 M18 4
41   57 Jaan Toomingas 1977     0:27:21 M 17
42   63 Carl Bret Parko 2000   Fortis 0:27:32 M16 4
43 4 23 Kaire Takjas 1971 Tallinn Elioni Spordiklubi 0:27:58 N35 2
44   22 Norbert Slippens 1971 Holland   0:28:31 M35 2
45   46 Martin Vislapuu 1984     0:29:35 M 18
46 5 12 Julija Lobanova 1990 Raasiku nWo 0:29:37 N18 2
47   60 Raid Vellerind 1995 Jüri Rae Koss 0:30:03 M16 5
48 6 6 Kairi Järvetar 1987 Raasiku nWo 0:30:09 N 2
49   31 Riido Reiman 1994 Raasiku Riido Jooksuklubi 0:30:25 M16 6
50 7 47 Heli Tomps 1976 Raasiku   0:30:48 N 3
51 8 29 Marika Veerbaum 1961 Kehra   0:31:16 N45 1
52   7 Igor Kalakauskas 1966 Tallinn TTRK 0:31:29 M40 7
53 9 62 Kelly Mesilane 1992   Riido JK 0:32:09 N16 1
54 10 13 Anu Loide 1984 Tallinn nWo 0:36:04 N 4
55   52 Hille Valdmaa 1950     0:43:54 N50 KK
56   107 Irina Lobanova 1967 Raasiku   0:46:16 N40 KK
57   102 Eve Järvetar 1962 Raasiku   0:47:51 N45 KK
58   111 Margit Sinik 1979 Kehra RER 0:49:28 N KK
59   106 Marina Koppen 1966 Raasiku   0:49:29 N40 KK
60   110 Heli Riiberg 1969 Raasiku RER 0:49:51 N35 KK
61   112 Maire Tali 1961 Raasiku RER 0:51:28 N45 KK
62   104 Kadri Karu 1965 Raasiku RER 0:52:26 N40 KK
63   100 Riina Ilves 1960 Raasiku   0:53:23 N45 KK
64   108 Anneli Lonks 1964 Raasiku   0:53:24 N40 KK
65   103 Liivia Kalamets 1948 Raasiku RER 0:54:07 N50 KK
66   105 Heli Karu 1961 Raasiku RER 0:54:07 N45 KK
67   109 Maie Nahkor 1938 Raasiku RER 0:54:12 N50 KK
68   53 Voldemar Maasar 1932     0:54:49 M50 5

 

Koht Nkoht Nr Eesnimi Perenimi Sünd Klubi Linn_Mk Aeg Vkl Koht
1   14 Vjatseslav Koshelev 1968 Sillamäe Kalev Sillamäe 0:17:02 M 1
2   22 Taivo Püi 1981 sportkeskus.ee Kehra 0:18:04 M 2
3   50 Jaanus Pedak 1966   Saku 0:19:14 M40 1
4   63 Urmas Põldre 1966 West Sport Tallinn 0:19:50 M40 2
5   27 Martin Sagaja 1980 ERSK Harjumaa 0:19:58 M 3
6   55 Andres Soikka 1968   Harjumaa 0:20:02 M 4
7   56 Riho Ment 1960 SS Marathon Tallinn 0:20:55 M45 1
8   42 Viktor Lääts 1952   Raplamaa 0:21:05 M45 2
9   35 Martti Klaus 1989   Kehra 0:21:14 M18 1
10   45 Andres Laast 1964 sportkeskus.ee Tallinn 0:21:24 M40 3
11   32 Marek Tihhonov 1975   Harjumaa 0:21:32 M 5
12   36 Argo Veerbaum 1989   Kehra 0:21:37 M18 2
13   46 Lauri Valdmaa 1980   Tallinn 0:21:38 M 6
14   65 Urmas Ervin 1963   Rakvere 0:21:41 M40 4
15   67 Sulev Lokk 1969 Stamina SK Tallinn 0:21:49 M 7
16   71 Lauri Luik 1983   Haapsalu 0:21:53 M 8
17   74 Rain Vellerind 1965 Stamina SK Jüri 0:21:58 M40 5
18   54 Jaan Keskküla 1957   Rapla 0:22:07 M45 3
19   47 Kaido Mätlik 1954   Tallinn 0:22:18 M45 4
20   48 Kaupo Jalasto 1958   Tallinn 0:22:22 M45 5
21 1 57 Kaja Vals 1968 SS Marathon Tallinn 0:23:02 N 1
22   43 Toomas Pellinen 1970   Tallinn 0:23:10 M 9
23   60 Sten Teino 1991   Aruküla 0:23:14 M16 1
24   5 Andre Ilves 1990   Raasiku 0:23:32 M18 3
25   58 Tõnu Danilas 1968   Tallinn 0:23:45 M 10
26   18 Marko Nahkor 1992 Riido JK Raasiku 0:24:01 M16 2
27   64 Matti Pärn 1949   Tallinn 0:24:20 M45 6
28   20 Marko Pruus 1979 MPM Fassaad Saue 0:24:30 M 11
29   69 Antti Haljak 1978   Tallinn 0:24:37 M 12
30   24 Rauno Reiman 1992 Riido JK Raasiku 0:24:38 M16 3
31   25 Ott Reinike 1993 Riido JK Raasiku 0:24:40 M16 4
32 2 17 Julija Lobanova 1990 nWo Raasiku 0:24:55 N18 1
33 3 53 Kerti Keskküla 1993   Rapla 0:24:59 N16 1
34   61 Ranno Paimla 1991   Aruküla 0:25:01 M16 5
35   12 Aleksandr Kardakov 1957   Kehra 0:25:10 M45 7
36   29 Raimo Soomer 1984   Tallinn 0:25:19 M 13
37 4 16 Alissa Lello 1993 Sillamäe Kalev Sillamäe 0:25:41 N16 2
38   39 Tarvo Välba 1980 DHL Harjumaa 0:25:44 M 14
39   8 Kaupo Järve 1974 SK Fortis Harjumaa 0:25:46 M 15
40   44 Eero Pärn 1997   Tartu 0:26:07 M16 6
41   70 Paavo Pärn 1979   Tallinn 0:26:31 M 16
42 5 62 Anu-Mall Naarits 1972   Tallinn 0:26:32 N 2
43 6 52 Kaire Takjas 1971   Tallinn 0:26:35 N 3
44 7 38 Olga Voroshnina 1992 Sillamäe Kalev Sillamäe 0:26:40 N16 3
45   26 Meelis Rohilaan 1974   Tallinn 0:26:46 M 17
46   31 Margus Tali 1975   Tallinn 0:26:46 M 18
47   3 Tiit Einmaa 1977 ERSK Tapa 0:27:20 M 19
48   51 Martti Aru 1964   Tallinn 0:27:46 M40 6
49   37 Martin Vislapuu 1984   Harjumaa 0:27:49 M 20
50   23 Riido Reiman 1994 Riido JK Raasiku 0:27:50 M16 7
51   66 Ahti Ervin 1964   Rakvere 0:28:22 M40 7
52   4 Risto Ilves 1981 nWo Raasiku 0:28:30 M 21
53   11 Aigar Kalm 1978   Harjumaa 0:28:47 M 22
54 8 10 Kadi Kalm 1977 HVSK Harjumaa 0:29:02 N 4
55   73 Ivari Vasar 1962   Viimsi 0:29:12 M40 8
56   72 Urmas Kokk 1961 Jooksukooli Team Tallinn 0:29:12 M45 8
57 9 9 Kairi Järvetar 1987   Raasiku 0:29:31 N 5
58 10 34 Heli Tomps 1976   Raasiku 0:29:37 N 6
59   30 Erol Tali 1985   Raasiku 0:29:43 M 23
60 11 1 Katriin Allik 1988   Keila 0:30:20 N 7
61 12 15 Svetlana Kosheleva 1969 Sillamäe Kalev Sillamäe 0:30:57 N 8
62   33 Argo Tiitso 1986   Raasiku 0:31:27 M 24
63   77 Arpo Niinre 1949   Raasiku 0:32:18 M45 9
64 13 41 Elise Lekarkin 1995   Raasiku 0:32:50 N16 4
65   76 Raid Vellerind 1995   Jüri 0:35:53 M16 8
66 14 75 Aveli Vellerind 1992   Jüri 0:36:26 N16 5
67   49 Andreas Pedak 1997   Saku 0:37:04 M16 9
68 15 68 Eliisabet Pedak 2000   Saku 0:38:53 N16 6
69   102 Eve Järvetar 1962   Raasiku 0:50:46 N40  
70   113 Marina Koppen 1966   Raasiku 0:50:47 N40  
71   109 Heli Riiberg 1969 RER Raasiku 0:52:03 N  
72   107 Margit Otsa 1979 RER Raasiku 0:53:09 N  
73   110 Maire Tali 1961   Raasiku 0:53:09 N45  
74   104 Kadri Karu 1965 RER Raasiku 0:53:27 N40  
75   40 Voldemar Maasar 1932   Raasiku 0:53:50 M45 10
76   105 Heli Karu 1961 RER Raasiku 0:55:16 N45  
77   108 Taimi Põldsaar 1961 RER Raasiku 0:55:17 N45  
78   103 Liivia Kalamets 1948 RER Raasiku 0:55:17 N45  
79   114 Lonks Auli 1994     0:55:53 N16  
80   111 Sirje Tõnisson 1961   Valkla 0:56:23 N45  
81   115 Andla Talpas 1961   Rae vald 0:56:23 N45  
82   101 Riina Ilves 1960   Raasiku 0:56:24 N45  
83   106 Anneli Lonks 1964   Raasiku 0:56:24 N40  
    2 Kaspars Brishka 1988 Riia 3.BJSS Läti DNS M  
    6 Janek Jaskov 1990 Peningi kmk Peningi DNS M18  
    7 Henri Jõesalu 1974   Tallinn DNS M  
    13 Stina Kivistik 1985   Saue DNS N  
    19 Maris Pakarklis 1975 LSC  Läti DNS M  
    21 Gerry Puu 1977   Maardu DNS M  
    28 Tanel Sinijärv 1989   Harjumaa DNS M18  
    59 Mario Nadel 1984   Aruküla DNS M  
    112 Tuule Virma 1960   Raasiku DNS N45  

 

Koht N Nimi Sünd. Klubi Aeg VK
1   Vjatseslav Koshelev 1968 Sillamäe Kalev 17,57 M21
2   Taivo Püi 1981 Kehra 18,33 M21
3   Andres Soikka 1968 Nõmme Kalevipoeg 19,09 M21
4   Riho Ment 1960 SS Marathon 20,51 M45
5   Andres Laast 1964 Nõmme Kalevipoeg 21,14 M40
6   Martin Sagaja 1980 Harjumaa 21,2 M21
7   Martti Klaus 1989 Kehra 21,43 M18
8   Villu Zirnask 1966 Stamina SK 22,54 M40
9   Marko Pruus 1979 Saue 23,03 M21
10   Toomas Pellinen 1970 MTÜ Rambo 23,22 M21
11 1 Nastja Taar 1992 Sillamäe Kalev 24,1 N16
12   Reio Kuusk 1981 Tallinn 24,28 M21
13   Aleksandr Kardakov 1957 Kehra 24,29 M45
14   Martti Pärn 1949 JK Hermes 25,16 M45
15   Martin Vislapuu 1984 Harjumaa 26,52 M21
16 2 Alisa Lello 1993 Sillamäe Kalev 27,04 N16
17 3 Kaire Takjas 1971 Tallinn 27,36 N21
18   Janek Jashkov 1990 Peningi 30,29 M16
19 4 Svetlana Kosheleva 1969 Sillamäe Kalev 30,4 N21
20   Andre Ilves 1990 nWo 30,56 M16
21   Riido Reiman 1994 Raasiku 31,12 M16
22 5 Heli Tomps 1976 Raasiku 31,23 N21
23 6 Kaidi Karilaid 1970 Raasiku 31,56 N21
24 7 Marika Veerbaum 1961 Kehra 32,12 N45
25   Risto Ilves 1981 nWo 32,55 M21
26   Ardo Niinre 1949 Raasiku 33,56 M45
27 8 Jaanika Toome 1974 Raasiku 37,28 N21
28 9 Kersti Paenurm 1968 Raasiku 49,12 KK
29   Voldemar Maasar 1932 Raasiku 49,22 M45
30 10 Eve Järvetar 1962 Raasiku 49,5 KK
31 11 Urve Jõhvik 1960 Raasiku 49,53 KK