Esmaspäev, Detsember 11, 2017

Juhend 2017

EESMÄRK JA ÜLESANNE

Võistlused viiakse läbi selgitamaks 2017. a. Raasiku rannavõrkpalli meistrid meeste rannavõrkpallis.

VÕISTLUSTE LÄBIVIIMISE AEG JA KOHT

Võistlus toimub 12. august 2017 Raasikul.
Planeeritav mängude alustamise aeg kell 10:00. Täpsem info See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. .

REGISTREERIMINE

Turniirist osavõtuks saab registreeruda Spordiklubi nWo e-mailil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ( saates paari mõlema osaleja nimed) ja võistelda saavad ainult eelregistreeritud paarid. Internetis ülekandega tasudes palume selgitusse kirjutada rannavolle mängijate nimed (näiteks: rannavolle margus hunt ja rein ketas). Osavõtumaks on 15 eurot paari kohta. Üle 16 paari mängima ei võeta. Registreerimist saate jälgida www.nwo.ee lehel.

OSAVÕTUMAKSUD

Kuni 1. august 2017 internetis      € 15.-
Kohapeal € 20.-

OSALEJAD

Võistlusel võivad osaleda kõik rannavõrkpalli huvilised, sõltumata sportlikust tasemest.

VÕISTLUSVORM

Võistkonna kaaslastel võiks olla ühtne (sama värv, sama lõige) võistlusvorm.

VÕISTLUSTE SÜSTEEM

Selgitatakse välja Raasiku meister. Mängitakse neljas 4-liikmelises alagrupis, millest 2 paremat pääsevad edasi veerandfinaalidesse. Alagruppidesse saavad paarid loosimise tulemusena. Paar mees naine on võistlusel lubatud, kuid eraldi arvestust neile ei ole.

REEGLID

Turniiril mängitakse 1 geim 21 punktini, pooltevahetusega. Mängitakse rahvusvaheliste rannavõrkpalli määruste järgi. Sõltuvalt osalejate arvust on korraldajal kohapeal õigus muuta mängude kestust. Mängu jälgib eelmise mängu kaotanud paari mängija. See reegel kehtib ka nende paaride kohta, kellele oli mäng teiseks kaotuseks. See 15-20 minutit ikka leitakse.
Naudime toredat mängu ja mõisa peale ei mängi.

AUTASUSTAMINE

Raasiku rannavolle kolme parimat paari autasustatakse karikatega ja sponsori poolt välja pandud auhindandega.